Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Starplast

Foto
Firma „STARPLAST” Jan Kałużny rozpoczęła
swoją działalność 1.09.1995 roku.


Od początku swego istnienia zajmuje się sprzedażą, a także montażem stolarki PCV oraz rolet zewnętrznych. Na przestrzeni lat, zgodnie z oczekiwaniami klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę również o okna i drzwi aluminiowe, drzwi stalowe, bramy garażowe, roletki materiałowe oraz moskitiery.

Głównym celem i założeniem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz maksymalna satysfakcja klienta. Naszym priorytetem jest aby oferowane produkty w pełni spełniały Państwa oczekiwania. W związku z czym od lat współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi producentami.

Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach handlowo montażowych organizowanych np. przez Akademię REHAU. Doskonalą swój warsztat w zakresie technik montażu, serwisowania oraz prawidłowej eksploatacji stolarki otworowej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Poprzez naszą rzetelność i profesjonalizm na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie setek klientów w kraju i zagranicą.

W swojej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie produkty o najwyższej jakości: stolarka PCV – REHAU, VEKA, SCHUCO, stolarka aluminium – PONZIO,  drzwi stalowe – KMT, drzwi aluminiowe oraz PCV, rolety – PORTOS. Zapewniamy Państwu szeroką gamę produktów m.in.: okna, drzwi tarasowe, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, parapety, drzwi stalowe, rolety zewnętrzne, rolety nadstawne, bramy garażowe rolowane i segmentowe, moskitiery, roletki materiałowe oraz żaluzje pionowe.

Decydując się na zakup naszych produktów zyskają Państwo miłą oraz kompleksową obsługę od fazy projektowania aż do finalnego wykonania usługi. Nasze wyroby posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, atesty oraz aprobaty techniczne.

Oferowane przez nas okna i drzwi zapewniają ochronę środowiska, oszczędność energii, mniejszy hałas, trwałość konstrukcji i barwy, mniejszą nawet do 70 % kondensację wilgoci dzięki zastosowaniu nowatorskiej, kanadyjskiej technologii Super Spacer. Wysoki stopień bezpieczeństwa zapewnia zastosowanie w każdym skrzydle zaczepów antywyważeniowych.

Wysoka jakość obsługi oraz produkty z najwyższej półki pozwalają spełnić Państwa największe wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub w jednym z naszych biur obsługi klienta. Chętnie służymy pomocą. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania telefonicznie poprzez e-mail lub osobiście.
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH